Sestdiena, 2024. gada 25 . maijs

Vārds diena: Anšlavs, Junora

Babītes novada pašvaldības Kultūrizglītības centrs aicina piedalīties “Egļu parādē”

25.11.2020 11:12

Straujiem soļiem tuvojas Ziemassvētki. Pirmā Advente, no kuras sāksies četru nedēļu atskaite – jau šajā nedēļas nogalē. Lai brīnumaino pirmssvētku laiku padarītu vēl aizraujošāku, aicinām novada iedzīvotājus un uzņēmējus iesaistīties “Egļu parādes” veidošanā, no dažādiem materiāliem, dažādos stilos un tehnikās izgatavojot mākslas objektus – eglītes.

Eglītes no 1. līdz 22. decembrim būs jānogādā Kultūrizglītības centrā Piņķos (darba dienās no plkst. 8.00 līdz 19.00, sestdienās no plkst. 10.00 līdz 15.00), lai Kultūrizglītības centra darbinieki tās dažu dienu laikā pievienotu pārējām “parādes” dalībniecēm iepretim Piņķu Sv. Jāņa baznīcai (orientējoši – laukumā pie piemiņas akmens pulkveža Jukuma Vācieša uzrunai). Obligāta prasība – zīmīte ar darba nosaukumu un autoru.

No 23. līdz 27. decembrim visi kopā, veicot balsojumu pašvaldības mājaslapā, noteiksim parādes skaistāko dalībnieci, kuras autors saņems dāvanu karti 50 eiro apmērā no ziedu salona “Anemoon”. Otrajai un trešajai vietai – salona dāvanu karte 25 eiro apmērā. Uzvarētāja paziņošana – 6. janvārī.

Egļu parādi organizē Babītes novada pašvaldības Kultūrizglītības centrs. Informācija uzziņām, zvanot Kultūrizglītības centra vadītājai Birutai Grīnfeldei uz tālruņa numuru 22020629.

Lai eglītes izstādes apmeklētājus priecētu ilgāk, aicinām to izgatavošanai izmantot ūdensizturīgus materiālus!

Pēdējais atjaunošanas datums: 25.11.2020 11:12
atpakaļ