Piektdiena, 2024. gada 12 . aprīlis

Vārds diena: Ainis, Jūlijs

Babītes novada toņi un pustoņi izglītojamo darbos

10.04.2017 12:41

Babītes vidusskolas izglītojamie piedalījās Pierīgas novadu izglītības iestāžu vizuālās un vizuāli plastiskās mākslas pulciņu un studiju audzēkņu darbu skates “Pierīgas novadu toņi un pustoņi” 2. kārtā Siguldā.

Skates darbos izglītojamie atspoguļoja savas sajūtas par Babītes novadu.

Mūsu mācību iestādi, pedagoga Jonitas Šteinbergas vadībā, skatē pārstāvēja Sofija Bindere, Līva Šteinberga un Helēna Jānīte , pedagoga Ivetas Budes vadībā – Valērija Linkeviča un Santa Bieza, pedagoga Solvitas Eglītes vadībā – Tīna Elizabete Eglīte un Toms Kristians Eglītis un mākslas studijas “Trīs” dalībnieces Helēna Rozalinska un Noema Griņuka, vadītāja Inese Pranča.

Skates žūrija atzinīgi novērtēja Valērijas Linkevičas darbu – keramikas šķīvi, kurā attēlota Piņķu sv. Jāņa baznīca. Valērija par savu darbu saka šādi: “ Mans iedvesmas avots ir brīvības cīņas mūsu novadā. Darbā attēloju Piņķu baznīcu, kas simbolizē Piņķu kaujas un ticību nākotnei”. Skatē Valērija ieguva 2. pakāpi.
Trešo pakāpi ar saviem keramikas darbiem godam saņēma Tīna Elizabete Eglīte un Toms Kristians Eglītis.

Paldies izglītojamiem par ieguldījumu skates darbu tapšanā un pedagogiem par izglītojamo sagatavošanu konkursam un atbalstu!

Piedāvājam apskatei fotogrāfijas no skates un 1. kārtas Babītes vidusskolā.

                              

Pēdējais atjaunošanas datums: 10.04.2017 12:41
atpakaļ