Ceturdiena, 2019. gada 19 . septembris

Vārds diena: Muntis, Verners

  • -A
  • A
  • +A

Babītes vidusskola turpina paplašināties un tāpēc aicinām pievienoties kolektīvam

17.06.2019 10:28

Babītes vidusskola turpina paplašināties un tāpēc aicinām pievienoties kolektīvam:

  • Latviešu valodas un literatūras skolotāju;
  • Franču valodas skolotāju;
  • Matemātikas skolotāju.

Darba pienākumi

Īstenot izglītības programmu atbilstoši Valsts izglītības standartam, klases audzināšana, atbalstīt izglītojamo dalību olimpiādēm, projektiem, u.c. Iesaisties un atbalstīt izglītības iestādes īstenotos projektus, kā arī piedāvāt savas aktivitātes.

Prasības kandidātiem

Izglītība atbilstoša 11.09.2018. MK Nr.569 noteikumiem; mērķtiecība, neatlaidība darbā; prasme plānot, organizēt savu darbu; teicamas saskarsmes, sadarbības spējas;  atbildība un ieinteresētība kopējā iestādes darbā; prasme jēgpilni izmantot IKT.

Darba alga

2018./2019.mācību gadā sākot no 835 EUR.

Piezīmes

CV un motivācijas vēstuli lūdzam sūtīt uz vakances@bvsk.lv

Pēdējais atjaunošanas datums: 09.08.2019 12:50
atpakaļ