Piektdiena, 2024. gada 14 . jūnijs

Vārds diena: Saiva, Saivis, Santis, Sentis, Tija

Babītes vidusskolā viesojas absolventi

17.01.2024 14:06

Babītes vidusskolā 16.februārī viesojās skolas absolventi, kuri šobrīd studē dažādās Latvijas augstskolās, un stāstīja 11. un 12. klašu skolēniem par studenta dzīves aizkulisēm, kā arī atbildēja uz skolēnu iesūtītiem jautājumiem. Pasākumu vadīja LU Datorikas fakultātes, Programminženierijas studiju programmas 1.kursa studente un Babītes vidusskolas matemātikas skolotāja Melānija Krista Lubiņa.

Vidusskola tiek uzskatīta par pēdējo posmu starp skolu un augstskolu. Pēdējais posms, kad jaunietis var izbaudīt skolas un dzīves apstākļu sniegtās priekšrocības, vēl nedaudz saglabājot bērnības sajūtu.

Augstskola iezīmē nākamo būtisko posmu jaunieša dzīvē, lai gan mācībām augstskolās nav vecuma ierobežojuma. Šis posms liek domāt par nezināmo, vēl neatklāto un rada daudz jautājumu. Studenti ir lielisks palīgs vidusskolēniem, sniedzot atbalstu, atbildot uz sarežģītiem jautājumiem, uzmundrinot un iedrošinot iet tālāk nebaidoties, veicinot ticību turpināt ceļu un nepiekāpties!

Paldies studentiem: Edgaram Breijeram, Patrikam Alksnim, Elizabetei Martai Kaļķei, Vanesai Krastai, Alisei Āboliņai, Madarai Krievai, Emīlijai Marijai Runcei un MelānijaI KristaI LubiņaI par atsaucību un atklātām atbildēm!

Pēdējais atjaunošanas datums: 17.01.2024 14:06
atpakaļ