Pirmdiena, 2020. gada 06 . jūlijs

Vārds diena: Anrijs, Arkādijs

  • -A
  • A
  • +A

Babītes vidusskolā viesojas Kauņas Stepono Darious un Stasio ģimnāzija

06.01.2020 07:42

18.decembrī, sadarbojoties pedagogam Diānai Pekšai  ar Kauņas Stepono Darious un Stasio ģimnāzijas vācu valodas pedagogu, mūsu skolu apmeklēja šīs ģimnāzijas izglītojamie. Viņu mērķis bij iepazīties ar Latvijas izglītības sistēmu un skolas darbu ikdienā. 8.a, 9.ma un 10. klašu pārstāvji pastāstīja mūsu ciemiņiem par mūsu izglītības sistēmu, par Babītes novadu un par mūsu skolu, īpaši pievēršot uzmanību eko-skolai, sportam, skolēnu pašpārvaldei un vācu valodai skolā. Izglītojamajiem tika novadīta ekskursija pa visu skolu, apmeklējot dažādu priekšmetu kabinetus. Pēc pašu ciemiņu atsauksmēm, visvairāk viņiem mūsu skolā patika mājīgā un pozitīvā atmosfēra, tehniskais nodrošinājums un ļoti smaidīgie un atsaucīgie izglītojamie un pedagogi.

Pēdējais atjaunošanas datums: 06.01.2020 07:42
atpakaļ