Sestdiena, 2024. gada 25 . maijs

Vārds diena: Anšlavs, Junora

Babītes vidusskolas Ekopadomes aicinājums

20.03.2020 13:10

Neskatoties uz to, ka mācības notiek attālināti, Babītes vidusskolas Ekopadome aicina piedalīties VIDES DIENĀS:

21. martā Meža diena. Ievērojot sociālās distancēšanas principus, dodieties paši un aiciniet skolēnus vienatnē vai kopā ar ģimeni doties pastaigās dabā, svaigā gaisā. Brīnišķīgs maršrutu plānošanas asistents var būt dodies.lv, kas aicina atklāt jaunas dabas takas. Un, protams, aiciniet visus padalīties ar savām aktivitātēm soc. tīklos, lietojot hashtagus #mežadiena #paliecmājās un #paliecdabā un #Ekoskolas.

22. martā Ūdens diena. Ņemot vērā šī brīža situāciju pasaulē, šī gada pasaules ūdens dienas ietvaros galvenā uzmanība tiks pievērsta mūsu roku higiēnai cīņā ar COVID-19. Visi aicināti dalīties ar saviem labākajiem tīro roku brīžiem, pievienojot hashtagus #drošasrokas  #ūdensdienā un #Ekoskolas. Kā arī, atgādinot neaizmirst aiztaisīt ūdens krānu! Vairāk informācijas: https://www.worldwaterday.org/2020-home/share/covid-19-be-safe/

Pēdējais atjaunošanas datums: 20.03.2020 13:10
atpakaļ