Sestdiena, 2024. gada 25 . maijs

Vārds diena: Anšlavs, Junora

Babītes vidusskolas izglītojamie šopiektdien pārbaudīs savus spēkus divos konkursos

21.10.2015 18:01

KasNotiek_980x603_PUISI+

Tas brīdis ir klāt – jau šo piektdien, 23. oktobrī, Latvijas mūzikas grupas OLAS dalībnieki pārbaudīs visas Latvijas 9. klašu izglītojamo zināšanas par aktuālo Latvijā un pasaulē laikraksta Diena un Lattelecom organizētā konkursā Kas notiek?, kas tiks demonstrēts kanāla 360TV un Lattelecom interneta televīzijas tiešraidē!

Arī Babītes vidusskolas 9. klašu izglītojamie šajā mācību gadā ir pieņēmuši izaicinājumu pārbaudīt savas zināšanas par aktuāliem notikumiem Latvijā un pasaulē, tāpēc 23. oktobra rītā īkšķus saspringti turēs ne tikai 9. klašu audzinātāji un pedagogi, bet arī viss Babītes vidusskolas lielais kolektīvs, kā arī aicinām to darīt draugus un vecākus! 🙂 

 

KONKURSA NORISES GAITA:

  • KonkursaKas notiek? tiešraide tiks demonstrēta piektdien, 23. oktobrī, no plkst. 9.00 līdz 10.00 TV kanālā 360TV un Lattelecom interneta televīzijā Lattelecom.tv. Tiešraide būs pieejama bez maksas un tai varēs sekot līdzi jebkurš interesents;
  • Katram jautājumam atvēlēta aptuveni 1.5 minūte;
  • Atbildes uz konkursa jautājumiem izglītojamie raksta drukātās anketās, kuras attiecīgajam izglītojamo skaitam ir jau izglītības iestādēs iepriekš izdrukātas un izdalītas izglītojamiem;
  • Pēc konkursa beigām izglītības iestādes atbildīgā persona apkopo aizpildītās anketas, kā arī katrai klasei atsevišķi aizpilda izglītības iestādes apliecinājuma lapu par konkursa korektu norisi;
  • Konkursa anketas un apliecinājuma lapu konkursa dienā nosūta uz norādīto adresi.

dross06

Tāpat 23. oktobrī uz konkursa “Esi drošs, neesi pārdrošs!” nākamo kārtu LR Iekšlietu ministrijā dosies 8.B un 7.A klase kopā ar audzinātājām Diānu Eglīti un Sandru Sestuli.
jau iepriekš informējām, ka šajā mācību gadā esam nolēmuši parādīt, ka mūsu jaunieši ir zinoši un pasaulē jūtas droši, jo zina, kā neapdraudēt sevi un citus, tāpēc 7. A un 8. B klase kopā ar audzinātājām piedalīsies Iekšlietu ministrijas sadarbībā ar Līvu Akvaparku, A/S „Latvijas Gāze”, Valsts ugunsdzēsības un glābšanas dienestu, Valsts policiju un Neatliekamās medicīniskās palīdzības dienestu organizētā konkursā Latvijas skolu 7.-8. klašu izglītojamiem informatīvi izglītojošā projekta “Esi drošs – neesi pārdrošs! “ ietvaros, kura mērķis ir nostiprināt bērnu pamatzināšanas un veicināt viņu izpratni par drošību ikdienā un rīcību kritiskās situācijās, kā arī pievērst uzmanību problemātikai, kas skar izglītojamo izglītošanu ar drošību saistītiem jautājumiem.

Esam lepni, ka Babītes vidusskolas komandas
ir pārvarējušas atlases kārtas slieksni un nokļuvušas II kārtā! 🙂

 

 

Pēdējais atjaunošanas datums: 01.11.2015 21:38
atpakaļ