Sestdiena, 2024. gada 25 . maijs

Vārds diena: Anšlavs, Junora

Babītes vidusskolas komanda “BitWise” piedalījās “FIZMIX Eksperiments” pusfinālā

24.04.2024 15:35

Lietainā sestdienā 8. un 9. klases skolēnu komanda “BitWise” piedalījās konkursa “FIZMIX Eksperiments” pusfinālā, kurā, mēnesi cītīgi strādājot, skolēni iekļuva labāko 60 komandu sastāvā no visas Latvijas. Konkursā piedalījās 216 komandas, katrā komandā 5 skolēni un skolotājs. 

Kaut arī šoreiz neizdevās iekļūt finālā, skolēni guva jaunu pieredzi un pēc gada plāno piedalīties vēlreiz. 

Nokļūstot pusfinālā, komandai bija uzdots mājasdarbs – izveidot ūdens turbīnu, kas griežoties radīs elektroenerģiju. Šo turbīnu vērtēja finālā, un visām komandām bija iespēja to izmēģināt.

Gan konkursa pusfināls, gan fināls notika Latvijas fizikas festivāla laikā. Festivālā bija iespēja klausīties diskusiju par STEM jomu virzību nākotnē, skolotāji varēja piedalīties meistarklasē par ideju ģenerēšanu, savukārt skolēni klausījās iedvesmas sarunu “Kāpēc jāmācās fizika?” ar Mārci Auziņu un Tāli Juhnu.

Pēdējais atjaunošanas datums: 24.04.2024 15:35
atpakaļ