Sestdiena, 2024. gada 25 . maijs

Vārds diena: Anšlavs, Junora

Babītes vidusskolas pārstāvji piedalās pasākumā “Vairo labestību”

20.12.2023 15:11

Š. g. 29. novembrī Babītes vidusskolas sociālā pedagoģe Kristiāna Andersone, psiholoģe Anna Paula Bramane un skolas pašpārvaldes pārstāvji Ričards Kantelis un Kārlis Krivenoks, piedalījās Valsts bērnu tiesību aizsardzības inspekcijas, sadarbībā ar Jelgavas valstspilsētas pašvaldības iestādi “Sabiedriskais centrs”, organizētajā pasākumā “Vairo labestību”.

Pasākuma mērķis bija nevardarbības, t.sk., interneta digitālās drošības, veicināšana izglītības iestādēs, izstrādājot noteikumus, kontroles mehānismus un labestības kampaņas, kuras savās izglītības iestādēs realizēs paši skolēni. Draudzīgā gaisotnē grupās ar citu skolu skolēniem un darbiniekiem, mūsu skolas pārstāvji piedalījās diskusijās, plakātu veidošanā un pat programmas plānošanā, lai padarītu Babītes vidusskolu par vēl drošāku un atvērtāku vidi. Izplānotā kampaņa nākošajā semestrī tiks ieviesta mūsu skolā un iecerēts, ka tas būs tikai sākums skolēnu un pedagogu atvērtākai saziņai un skolas attīstībai.

Pēdējais atjaunošanas datums: 20.12.2023 15:11
atpakaļ