Ceturdiena, 2024. gada 20 . jūnijs

Vārds diena: Maira, Rasa, Rasma

Babītes vidusskolas skolēni piedalās vieslekcijā “Vienkārši par ZPD”

24.10.2022 10:21

2022. gada 18.oktobrī Babītes vidusskolas 12.b klases izglītojamie piedalījās attālinātā vieslekcijā “Vienkārši par ZPD”, kuru vadīja Vidzemes augstskolas lektors Ilgvars Ābols. Lekcijā izglītojamajiem tika aktualizēta informācija gan par zinātniski pētnieciskā darba izstrādes posmiem, gan katrā no tiem veicamajām darbībām. Izglītojamie uzzināja par iespējām izmantot dažādas zinātnisko pētījumu datubāzes, lai atlasītu atbilstošus literatūras avotus sava darba teorētiskajai daļai. Lektors arī sniedza informāciju kā prasmes, kuras gūtas veicot zinātniski pētniecisko darbu skolā, vēlāk noderēs nodarbojoties ar pētniecību augstskolā.

Pēdējais atjaunošanas datums: 24.10.2022 10:21
atpakaļ