Otrdiena, 2024. gada 16 . jūlijs

Vārds diena: Estere, Hermīne

Babītes vidusskolas skolotāji piedalās konferencē

20.09.2022 18:35

Piektdien 16. septembrī, izglītības profesionālās pilnveides programmas “Skola katram bērnam” 3. tikšanās reize. Konferencē piedalījās skolas no visas Latvijas. No Babītes vidusskolas piedalījās KristīneTene , Dace Lapiņa , Līga Rutule , Daiga Broka un Mārupes pašvaldības pārstāve Erita Rutkovska. Ar savām pieredzēm un zināšanām dalījās PII, skolas, pašvaldības pārstāvji, kas veidoja ap 300 dalībniekiem konferencē, kas notika ATTA centrā.

Konferenci atklāja Zane Kronberga, klīniskā un izglītības psiholoģe, Autiska centrs dibinātāja, kura dalījās pieredzē par “Praktisku palīdzību bērniem ar autiska spektra traucejumiem skolā”, savukart, par darbu ar apdāvinātiem bērniem, savā pieredzē dalījās Marks Gitermans – Apdāvināto bērnu fakultatīvās skolas valdes loceklis.

Pec atklāšanas skolotaji devās uz iepriekš izvēlētām darba grupām, kur 3 sesijās dalībnieki klausījās un dalījās ar saviem pieredzes stāstiem saistībā ar iekļaujošo izglītību. Šajos piemēros tika stāstīts par metodēm un dažādiem komunikācijas veidiem kā strādat ar dazāda veida bērniem, kā arī skolas vareja dalīties ar saviem labajiem darbiem ko ir veikušas priekš iekļaujosās izglītības. 

Arī mūsu skolas, Babītes vidusskolas, pārstāves dalījās sesijā – Dažādības atpazīšana un respektēšana iekļaujošas izglītības veidošanā ara pieredzes stāstu. 

#babitesvidusskola #marupesnovads

Pēdējais atjaunošanas datums: 20.09.2022 18:36
atpakaļ