Piektdiena, 2024. gada 12 . aprīlis

Vārds diena: Ainis, Jūlijs

Baltā galdauta svētki

03.05.2016 20:23

Šogad, pilotprojekta veidā, Latvijas ļaudis tiek aicināti 4. maijā svinēt Baltā galdauta svētkus, meklējot labākos veidus, kā iedzīvināt jēgpilnas Latvijas Republikas neatkarības atjaunošanas gadadienas atzīmēšanas tradīciju.
Babītes vidusskola pievienojās šim aicinājumam un šodien, audzināšanas stundas laikā, katrā klasē valdīja svētku noskaņa. Katrā klasē tika klāts balts galdauts un runāts par to dienu, kad Latvija atguva savu neatkarību. Dažās klasēs galdā tika celti gardi cienasti, citās lielāka nozīme bija savstarpējām sarunām un baltais galdauts bija kā simbols, kas apvieno, 11. klasē bija arī balto kreklu diena, kad īpaši saposušies, izglītojamie klausījās sava skolasbiedra Haralda Štromberga stāstījumā par savu ceļu līdz U-18 hokeja izlasei un dalību pasaules čempionātā ASV.
Katram mums ir savas 4. maija svinēšanas tradīcijas, esam droši, ka baltu galdautu savā mācību iestādē klāsim katru gadu, atzīmējot Latvijas Republikas neatkarības atjaunošanas gadadienu un veicinot patriotismu par savu valsti katra izglītojamā sirdī.
Lai skaistas svētku svinēšanas tradīcijas katrā ģimenē!
Informācija par Baltā galdauta svētkiem pieejama šeit:
http://www.lsm.lv/lv/lv100

bilde1 bilde3 bilde4 bilde5 bilde6 bilde7 bilde8 bilde9 bilde10 bilde11 bilde12 bilde13 bilde14 bilde15 unnamed SESTULE IMG_4888

Pēdējais atjaunošanas datums: 16.05.2016 15:56
atpakaļ