Sestdiena, 2024. gada 25 . maijs

Vārds diena: Anšlavs, Junora

Bizness24h finālā divas Babītes vidusskolas komandas

24.04.2017 13:52

Pedagogs Diāna Eglīte un deviņas Babītes vidusskolas 9. – 10.klašu komandas piedalījās biznesa simulācijas spēļu konkursā “Bizness24h”. Līdz finālam tika divas 10.b klases komandas “SAP” un “KUVERA”. Komandām bija unikāla iespēja savus izveidotos produktus tirgot arī tirdzniecības centra “Spice” tirdziņā.
Komanda “SAP” tirdzniecībai piedāvāja auzu pārslu cepumus un koka suvenīrus, bet komanda “KUVERA” dzērveņu sulu “Modriņš” un magnētus “Alfabēts”.
Komandas “SAP” dalībnieki – Ēriks Puriņš Leičenko, Oskars Auziņš un Andrievs Sestulis. Komandas “KUVERA” dalībnieki – Kristofers Zakss, Rūdolfs Bērziņš, Elīza Kate Dreiska un Gustavs Kārlis Plencners.
Konkursa noslēgumā izglītojamie saņēma diplomus.

                          

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Pēdējais atjaunošanas datums: 24.04.2017 13:53
atpakaļ