Svētdiena, 2024. gada 21 . aprīlis

Vārds diena: Anastasija, Marģers

Datu valsts inspekcijas rīkots konkurss “Dati ir vērtība – sargā tos!

03.11.2020 11:13

2.novembrī tiešsaistē norisinājās datu valsts inspekcijas rīkots konkurss “Dati ir vērtība – sargā tos!”.

No Babītes vidusskola piedalījās komanda “4 ar pus vīri”.
Komandas sastāvā: Gustavs Bergmanis 8.ma, Raimonds Augulis 11.b, Emīls Erciņš 11.b, Valters Bāns 11.b, Ričards Tomiņš 11.c, Dāvis Filipjonoks 11.b.

Konkursa mērķis: sniegt teorētiskas zināšanas jauniešiem par personas datu izplatīšanas drošību digitālajā vidē. Palīdzēt jauniešiem izprast, kas ir personas dati, datu apstrādes pamatprincipi un kāda atbildība iestājas, ja tiek pārkāptas citas personas tiesības uz datu aizsardzību. Caur konkursa dalībnieku radošo izpausmi stāstīt citiem jauniešiem par datu aizsardzības nozīmīgumu mūsdienu tehnoloģiju laikmetā.

Konkurss sākotnēji bija paredzēts klātienē, bet Covid-19 dēļ tika pārcelts uz attālinātu darba režīmu. Skolēni piedalījās radošajās darbnīcās un beigās pārbaudīja zināšanas Kahoot platformā, pildot tiešsaistes testu, kurā ieguva pirmo vietu un ceļa zīmi uz konkursa finālu.

Pedagogs: Kristaps Muižnieks

Apsveicam un vēlam panākumus finālā!

Pēdējais atjaunošanas datums: 03.11.2020 12:10
atpakaļ