Pirmdiena, 2024. gada 26 . februāris

Vārds diena: Aurēlija, Evelīna, Mētra

DAUGAVAS MUZEJS AICINA JAUNIEŠUS PIEDALĪTIES AUDIO ĪSIZRĀŽU KONKURSĀ

26.01.2022 16:00

Daugavas muzejs par godu teātra mecenāta Oto Hermaņa fon Fītinghofa 300. gadu jubilejai organizē jauniešu audio īsizrāžu konkursu “Stāsti manim, Daugaviņa”. Piedalīties tiek aicināti izglītības iestāžu 7.-12. klašu skolēni.

Lai piedalītos konkursā, jauniešiem: jāsacer lugu par patiesiem vai fiktīviem notikumiem, kas saistīti ar dzīvi pie Daugavas, Doles muižu vai tajā dzīvojošajām vēsturiskajām personībām; jāiestudē un jāieraksta audio īsizrāde; jāsagatavo audio īsizrādes plakāts un konkursa darbs jāiesūta uz Daugavas muzeja e-pastu līdz 2022. gada 15. aprīlim. Konkursa darbu vērtēšana notiks divās kārtās. Pirmajā kārtā Daugavas muzeja darbinieki atlasīs 10 labākos darbus, kuri konkursa otrajā kārtā tiks publicēti muzeja sociālajos tīklos, kur tos vērtēs sociālo tīklu lietotāji un Daugavas muzejs pasākumu apmeklētāji.

Uzvarētāji tiks noskaidroti līdz 2022. gada 31.maijam. Pirmās vietas ieguvēji saņems ielūgumus uz konkursa ģenerālsponsora – Ģertrūdes ielas teātra – izrādi. Visu pirmo trīs vietu ieguvējiem būs iespēja piedalīties Roadgames orientēšanās spēlē “Salaspils” un pavadīt brīvdienu Daugavas muzejā: piedalīties piedzīvojumu spēlē “Laivas atslēga”, apmeklēt muzeja ekspozīcijas un parku, uzturēties vienā no muzeja atpūtas vietām.

Konkursa mērķi ir veicināt sabiedrības dziļāku interesi par vēsturi un teātra mākslu, attīstīt jauniešu radošā darba iemaņas, padarīt jauniešu jaunradi pieejamu sabiedrībai un veicināt radošo darbu izstrādi formātos, ko iespējams radīt sociālās distancēšanās apstākļos un kuri ir pieejami attālināti.

Konkursa nolikumu skatīt ŠEIT:

Pēdējais atjaunošanas datums: 26.01.2022 16:04
atpakaļ