Piektdiena, 2024. gada 21 . jūnijs

Vārds diena: Egita, Emīls, Monvīds

Drošības instruktāža par būvdarbiem 1.-12. klašu izglītojamiem

05.10.2017 12:19

Gatavojoties Babītes vidusskolas piebūves celtniecībai 1.-12.klašu izglītojamiem šodien notika instruktāža par drošību būvdarbu laikā.
Instruktāžu vadīja Latvijas Lauksaimniecības universitātes Meža fakultātes vieslektors Uldis Karlsons.
Instruktāžā lektors aprakstīja būvniecības procesu un iespējamos riskus cilvēka drošībai. Atgādināja, ka būvlaukumā ienākt ir kategoriski aizliegts, uzsvēra, ka celtniekiem ir speciāls darba apģērbs, lai tie varētu atrasties būvlaukumā. Informēja par riskiem, kas saistīti ar elektrodrošību, celtniecības iekārtām un dažādu instrumentu darbību.
Lektors arī uzsvēra, ka izglītojamiem ir ekskluzīva iespēja vērot klātienē, kā tukšā pļavā tiek uzbūvēta četrstāvu ēka, lūdza netraucēt strādniekus būvdarbu laikā un ievērot drošības noteikumus, kas tika pārrunāti instruktāžas laikā.
Jaunāko klašu izglītojamiem tika demonstrētas Napo’s filmiņas par drošību. Aicinām vecākus kopā ar bērniem šīs filmiņas noskatīties un lieku reizi atgādināt par drošību būvniecības procesa laikā.
Napo’s filmiņas atrodamas šajā saitē: https://www.napofilm.net/en .

Pēdējais atjaunošanas datums: 05.10.2017 12:19
atpakaļ