Piektdiena, 2024. gada 14 . jūnijs

Vārds diena: Saiva, Saivis, Santis, Sentis, Tija

Drosme dzīvot! Drosme rūpēties! Drosme pateikt NĒ!

19.08.2021 10:11
The gallery was not found!

16. un 17.augustā trīs patiesi, mūsdienīgi un radoši Babītes vidusskolas pārstāvji, Laura Patmalniece, Mārtiņš Straume un Dagnija Roga, devās uz MOT apmācībām, lai rudenī vērtu vaļā skolu durvis un 7. klases jauniešu sirdis un būtu kopā turpmākos trīs gadus. Divu dienu apmācībās topošajiem treneriem bija iespēja izjust MOT programmas elementus uz sevis, tādējādi padziļināti izprotot MOT vērtības, misiju un filozofiju. Visi trīs skolas pārstāvji ir izgājuši apmācības un ir tiesīgi sevi saukt par MOT treneriem, ienesot MOT vērtības skolā un 7.klasēs.

Uz tikšanos septembrī!

The gallery was not found!
Pēdējais atjaunošanas datums: 19.08.2021 10:11
atpakaļ