Trešdiena, 2024. gada 17 . jūlijs

Vārds diena: Aleksejs, Aleksis

Dzīvei gatavs!

07.03.2017 14:45

Šodien Babītes vidusskolā viesojās Swedbank speciālisti ar praktisko mācībstundu programmu “Dzīvei gatavs”!
Programma piedāvā 11. klases izglītojamiem apgūt praktiskas zināšanas ekonomikas, angļu valodas, informātikas un klases stundā, kur līdztekus mācību programmā paredzētās tēmas apgūšanai, bankas darbinieks sniedz priekšstatu par kādu konkrētu profesiju, kurā attiecīgās zināšanas tiek izmantotas.
Šodien izglītojamie uzzināja par drošību veicot pirkumus internetā, aizņēmumu veidiem un kreditēšanas procesa principiem un kā labāk plānot savas finanses.
Swedbank speciālisti Jānis Zaļums (Projektu menedžeris Ražošanas nodaļā) un Vita Bērziņa (Sociālo mediju projektu vadītāja Komunikācijas pārvaldē) 11. klases audzēkņiem sniedza iespēju arī praktiski darbojoties pārbaudīt savas zināšanas un veikt pareizās izvēles.
Kopumā jāatzīst, ka 11. klases izglītojamie uzskata, ka visprātīgāk ir naudas līdzekļus investēt izglītībā, lai nākotnē iegūtu labāku darbu un saņemtu lielāku atalgojumu, kā arī, pirms ņemt jaunu kredītu ir jācenšas nodzēst savas iepriekšējās parādsaistības.
Swedbank Sociālo mediju projektu vadītāja Vita Bērziņa aicināja izglītojamos sekot informācijai portālā: www.swedbankvakances.lv un interesēties par prakses iespējām bankā vasaras mēnešos.
Vairāk par Swedbank projektu skolām var lasīt šeit: https://ib.swedbank.lv/about/swedbank/about/schoolProgram… .

         

Pēdējais atjaunošanas datums: 07.03.2017 14:45
atpakaļ