Svētdiena, 2024. gada 21 . aprīlis

Vārds diena: Anastasija, Marģers

EIT Climate-KIC “Young Innovators” Babītes vidusskolā

11.05.2022 09:20

Pirmajā semestrī mūsu visas 12. klases darbojās projektā  EIT Climate-KIC “Young Innovators”   kā rezultātā bijām iekļuvuši starp labākajiem un ieguvām finansējumu idejas “E-atkritumi: Kas mums būtu jāzina?” īstenošanai. 12. klases kopā ar savu pedagogu Diānu Ozčifti 2. semestrī realizēja šo ideju angļu valodas stundu laikā. Jaunieši ar savu veidoto mājaslapu un video palīdzību, izglītoja 5.-11. klases audzēkņus par tēmu  “E-atkritumi: Kas mums būtu jāzina?”. Tika organizēts skolas konkurss, kas noritēja trīs klašu grupās: 5.-6. klases, 7.-9. klases un 10.-11.klases. Katra klašu grupa taisīja plakātu par tēmu “Kā mēs varam atrisināt e-atkritumu problēmu?”. Paldies angļu valodas skolotājām, kas atbalstīja mūsu iniciatīvu un palīdzēja realizēt šo projektu klasēs. Labākos darbus var šobrīd apskatīt 2. stāva gaitenī. Drīzumā tiks arī noteikti uzvarētāji katrā klašu grupā. Katrā klašu grupā tiek plānots apbalvot 3 labākos darbus:

  1. vieta – dāvanu karte 25 Euro vērtībā
  2. vieta – dāvanu karte 15 Eiro vērtībā
  3. vieta – konfektes.
Pēdējais atjaunošanas datums: 11.05.2022 09:20
atpakaļ