Sestdiena, 2024. gada 25 . maijs

Vārds diena: Anšlavs, Junora

Ēnu diena 2017

15.02.2017 16:03

Šodien 95 Babītes vidusskolas izglītojamie piedalās Ēnu dienā.
Ēnu diena ir pasaulē atpazīstama un atzīta Junior Achievement karjeras izglītības programma 1.- 12. klašu skolēniem, kuras laikā skolēni apmeklē kādu darba vietu un 4 – 6 stundu garumā vēro interesējošās profesijas pārstāvja darba ikdienu.
Ēnu dienas mērķis ir iepazīstināt skolēnus ar dažādu profesiju un nozaru prasībām, lai palīdzētu jauniešiem izvēlēties profesiju un atbilstoši sagatavotos darba tirgum.
Šī ir programma, kas jau daudzus gadus sekmīgi iekļauj izglītības procesā karjeras jautājumus, rosinot jauniešus plānot savu nākotni jau skolas laikā. Veidojot sadarbību starp skolu, sabiedrību un darba vidi, Ēnu diena sekmē jauniešu integrāciju sabiedrībā un darba tirgū nākotnē.
Babītes vidusskolas izglītojamie šodien ēno Rīgas mēru, lidmašīnas pilotus, plastisko ķirurgu, dizainerus, radio dīdžejus, māksliniekus, projektu vadītājus, surdotulku, režisoru, stilistu, fizioterapeitu, skaņu režisoru, galdniekus, skolotājus, grāmatvedi, pulkvedi, basketbolistu, medicīnas darbiniekus, uzņēmējus, frizierus, analītiķus, klientu menedžerus un citus speciālistus.
Ēnu dienā piedalās 81 pamatskolas izglītojamais un 14 vidusskolas izglītojamie.

Pēdējais atjaunošanas datums: 15.02.2017 16:03
atpakaļ