Trešdiena, 2024. gada 17 . jūlijs

Vārds diena: Aleksejs, Aleksis

Erasmus dienas Babītes vidusskolā

09.10.2023 17:44

No 9. līdz 14. oktobrim Erasmus projektu īstenotāji un profesionāļu tīkli no visiem izglītības un jaunatnes sektoriem ir aicināti atzīmēt Eiropas mobilitātes svētkus un organizēt dažādus pasākumus, daloties ar ieguvumiem no mobilitātes, Erasmus+ projektu rezultātiem un pieredzes stāstiem. Erasmus dienas ir Francijas nacionālās Erasmus+ aģentūras iniciatīva, kuru atbalsta Eiropas Komisija un kura notiek kopš 2017. gada

🇪🇺

Informācija par pasākumiem Eiropā Erasmus dienu ietvaros pieejama šeit: https://www.erasmusdays.eu/

Arī Babītes vidusskolā tiek aktīvi organizēti Eiropas projekti un mobilitātes, tāpēc 12. oktobrī tiks piedāvātas divas klātienes nodarbības. Dalība pasākumā ir atvērta jebkuram interesentam neatkarīgi no vecuma vai profesijas! Lūgums ņemt vērā, ka raitākai pasākuma organizēšanai un rīkošanai, nepieciešama iepriekšēja pieteikšanās (pieteikšanās saite norādīta zemāk).

1. nodarbība 14:30 – 15:30 “Bulings un kiberbulings”https://www.erasmusdays.eu/…/erasmusdays-babites…/

Erasmus akreditācijas ietvaros Babītes vidusskolas direktores vietniece izglītības jomā Monta Kučere kopā ar sociālajām pedagoģēm Kristiānu Andersoni un Līgu Rutuli š.g. novembrī apmeklēja kursus „Bulings un kiberbulings“ Tenerifē, Spānijā. Klātienes prezentācijā auditorija tiks iepazīstināta ar šādiem jautājumiem:Kas ir bulings, kā to novērst?Kā atšķirt bulingu no konflikta?Kas ir bulinga aplis (lomas), kādi ir bulinga veidi?Kā runāt ar skolēniem par bulingu?Kas ir kiberbulings?

2. nodarbība 15:30 – 17:00 “Stresa un konfliktu menedžaments” https://www.erasmusdays.eu/…/erasmusdays-babites…/

Š. g. augustā Babītes vidusskolas izglītības psiholoģes Daiga Broka un Anna Paula Bramane, kā arī Babītes vidusskolas karjeras konsultante Anna Nikolajeva apmeklēja kursus “Stresa un konfliktu menedžaments” Palermo, Itālijā. Klātienes meistarklasē dalībnieces dalīsies ar praktiskām metodēm un piemēriem kā uzlabot komunikāciju, mazināt stresa līmeni un konflikta iespējamību klasē. Klātesošajiem tiks arī dota iespēja noteikt savu komunikācijas stilu.

Nodarbību apmeklējums ar obligātu iepriekšēju pieteikšanos šeit: https://forms.gle/63tpMLoYB8GPjrRx5

Pieteikšanās nodarbībām līdz 10. oktobra plkst. 18:00

Kontaktpersona: Babītes vidusskolas projektu vadītāja Linda Šenfelde, linda.senfelde@bvsk.lv, mob. 22152554

Pēdējais atjaunošanas datums: 09.10.2023 17:44
atpakaļ