Sestdiena, 2024. gada 25 . maijs

Vārds diena: Anšlavs, Junora

„Es – fitnesa un personīgās izaugsmes treneris”

05.02.2018 09:26

2.februārī notika karjeras izglītības pasākums 7.b klasei „Es – fitnesa un personīgās izaugsmes treneris”, kuru vadīja studijas „K&K” izveidotāji Krista un  Kristaps Šeļegovski. Nodarbības sākumā viņi iepazīstināja ar savu darbu, nepieciešamo izglītību, mērķiem, izaicinājumiem, kā tos īsteno.  Iepazīstinot ar savu profesiju, diskutēja par fitnesa vidē nepieciešamajām prasmēm, izglītību, dalījās pieredzē par uzņēmējdarbības izaicinājumiem. Izrādās, ka viņi sākuši strādāt vēl mācīdamies skolā. Krista uzsvēra, cik svarīgi ir darīt to, kas tev patīk, interesē. Pēc tam sadalīja klasi 2 grupās aktivitātēm. Krista Šeļegovska strādāja pie personīgo spēju attīstīšanas, kā atslābināt ķermeni un prātu, ko tas dod.  Kristaps Šeļegovskis sporta zālē vadīja praktisku nodarbību – parādīja, kā strādā treneris, iepazīstināja ar capoeira – brazīļu cīņas mākslu, mācīja un demonstrēja dažādus paņēmienus. Pēc tam grupas mainījās vietām. Noslēguma aplī guva atgriezenisko saikni par nodarbībā iegūto. Skolēniem šīs nodarbības ļoti patika, jo 4,5 stundas pagāja nemanot.  Krista uzsvēra, cik svarīgi ir izmantot skolas piedāvātās iespējas apmeklēt ārpusstundu nodarbības, piedalīties Ēnu dienās, ko tas dod.  Pēc šīs nodarbības „ēnas” 14. februārī „Ēnu dienā” būs ari Kristai un Kristapam no 7.b klases.

Pēdējais atjaunošanas datums: 05.02.2018 09:26
atpakaļ