Sestdiena, 2024. gada 25 . maijs

Vārds diena: Anšlavs, Junora

“Es sāku ar sevi – Tīrai Latvijai!”

22.03.2019 20:04

Zaļās jostas izsludinātajā konkursā piedalījās 39 izglītojamie no Babītes vidusskolas pirmajām klasēm(1.b,1.c, 1.d). Konkursa pirmā kārta notika klasēs. Otrajā kārtā tika pieaicināta skolas vadība un eko padomes pārstāve. Pasākums notika skolas zālē, katrs dalībnieks varēja prezentēt savu veikumu, īsi pastāstot, no kā tika izgatavots maisiņš, kas palīdzēja īstenot ideju un kā jaunā tašiņa tiks likta lietā.

Tā kā Babītes vidusskola ir EKO skola, un šī gada skolas vienotā pasākumu un projektu tēma ir transports, tad skolotājas ieteica izglītojamajiem apvienot 2 labumus vienā:) – uz somiņām/ maisiņiem/ tašiņām attēlot visdažādākos transporta līdzekļus.

Pēc darbu skates, katrs dalībnieks saņēma pateicības rakstu par ieguldīto darbu un piedalīšanos Zaļās jostas piedāvātajā radošā dizaina iepirkumu maisiņu konkursā “Es sāku ar sevi – Tīrai Latvijai!”

Pēdējais atjaunošanas datums: 25.03.2019 07:50
atpakaļ