Ceturdiena, 2024. gada 20 . jūnijs

Vārds diena: Maira, Rasa, Rasma

Esi spēcīgs un veikls? Piedalies “Skrējienā pēc zupas”!

29.10.2015 15:15

 

PlakatsA3

Vai esi kādreiz domājis par to, kā Tu spētu izdzīvot kaujas un kara apstākļos, kā Tu spētu kopā ar biedriem pieveikt šķēršļu joslas, zibenīgi pieņemt vienīgos pareizos lēmumus, lai glābtu savu un savu cīņu biedru dzīvības?
Nāc un izmēģini! Nāc kopā ar draugiem, klasesbiedriem, nāc kopā ar ģimeni!

2015. gada 7. novembrī, Ziemassvētku kauju muzejā (Jelgavas novada Valgundes pagasta “Mangaļu” mājās) notiks atraktīvi interesants 7 kilometru šķēršļots SKRĒJIENS PĒC ZUPAS! 🙂

Skrējiena mērķis ir radīt jauniešos pastiprinātu interesi par aktīvu un izzinošu dzīvesveidu, palielinot sportiski aktīvo jauniešu skaitu un iesaistot jauniešus sportiskās brīvā laika pavadīšanas aktivitātēs, kā arī veicināt jauniešu interesi par Latvijas vēsturi, celt patriotismu un radīt vienotības sajūtu ar kopīgu aktivitāšu palīdzību.

Sīkāku informāciju par pasākuma norisi, reģistrāciju un noteikumiem SKATĪT NOLIKUMĀ: Skreejiens_peec_zupas-nolikums

 

Pēdējais atjaunošanas datums: 29.10.2015 15:16
atpakaļ