Sestdiena, 2024. gada 25 . maijs

Vārds diena: Anšlavs, Junora

IAC Vasaras skola Ratniekos

30.08.2022 18:14

2022. gada no 17. līdz 19. augustam “Kopienas ASS: atbildība, sadarbība un solidaritāte” projekta ietvaros Babītes vidusskolas pedagogi Krista Kristiāna Kristapsone, Dagnija Roga, skolas direktore Ilze Rozenberga un direktora vietniece Monta Kučere devās uz klātienes semināru “Ratniekos”, lai dalītos pieredzē, analizētu iegūto pieredzi projektā, uzzinātu, kā stiprinātu medijpratību un kritisko domāšanu izglītojamo vidū.

Aizvadītā ilgtspējas foruma ietvaros dalībniekiem bija iespēja tikties ar žurnālistu un Latvijas Radio 1 raidījumu vadītāju Aidi Tomsonu, piedaloties sarunlekcijā “Žurnālists un sabiedrībā aktuālais”, kā arī gūt muzikālu baudījumu dziedātāja un dzejnieka Laura Valtera izpildījumā. Tāpat dažādas noderīgas idejas bija iespējams smelties gan lekcijās, gan praktiskajās darbnīcās.

Nelielam ieskatam:

  • lekcija “Kritiskā domāšana un medijpratība pilsoniskajai līdzdalībai”, IAC projekta ekspertes Daina Zelmene un Ingūna Irbīte;
  • darbnīca “Mediju satura veidošana”, IAC projekta ekspertes Daina Zelmene un Ingūna Irbīte
  • Medijpratības izlaušanās spēle, LU docētāja Klinta Ločmele
  • lekcija “Dzimumu dezinformācija un mediji, ”British Council” pārstāve  Keita Melle
  • lekcija “Kā saprast un veidot dialogu par pretrunīgām tēmām”,  RSU Psihosomatiskās un Psihoterapijas virsārsts Ernests Pūliņš – Cinis

Skolām savstarpēji sadarbojoties, tika izstrādāts plāns turpmākajām aktivitātēm, ko realizēt gan izglītības iestādēs, gan kopienā. 

Vairāk informācija pieejama: Izglītības Attīstības centra mājaslapā – https://www.iac.edu.lv/, kā arī FB lapā

2022.LV/NVOF/MAC/010/06. Projektu finansiāli atbalsta Sabiedrības integrācijas fonds no Kultūras ministrijas piešķirtajiem Latvijas valsts budžeta līdzekļiem.

Pēdējais atjaunošanas datums: 30.08.2022 19:39
atpakaļ