Piektdiena, 2024. gada 14 . jūnijs

Vārds diena: Saiva, Saivis, Santis, Sentis, Tija

IEVĒLĒTS JAUNS SKOLĒNU PAŠPĀRVALDES SASTĀVS

19.01.2022 12:22

Kā katru gadu jaunais gads sākas ar pārmaiņām Babītes vidusskolas skolēnu pašpārvaldes sastāvā. 2021.gada 30.novembrī Google Meet platformā norisinājās aizklātās vēlēšanas, kurās par skolēnu pašpārvaldes prezidenti ievēlēja Melāniju Kristu Lubiņu, bet Melānija kā savas “labās rokas” izvirzīja Diānu Saušu un Elīnu Čirkunu.

Tika ievēlēti “ministri” jeb darbojošo jomu atbildīgie:

Mākslinieku ministrija – Helēna Jānīte;

Skaņotāju ministrija – Gustavs Bergmanis;

Finanšu ministrija – Elizabete Marta Kaļķe;

Sabiedrisko attiecību ministrija – Elīza Bērziņa;

Aktīvās atpūtas ministrija – Līva Šalkovska;

Radio ministrija – Kristīne Kozlovska.

Jāatzīmē, ka Babītes vidusskolas skolēnu pašpārvalde ir kā starpnieks starp izglītojamiem, administrāciju un pedagogiem, un tai ir ļoti svarīga loma skolas darba organizēšanā un plānošanā. Esot pašpārvaldē, ikviens var padarīt skolas dzīvi krāsaināku, tāpēc pašpārvalde aicina radošos, aktīvos un uzņēmīgos  7. – 12. klašu skolēnus pievienoties komandai.

Sveicam jauno skolēnu pašpārvaldes sastāvu un, paldies, biedriem, kas turpina aktīvi darboties!

Pēdējais atjaunošanas datums: 19.01.2022 12:22
atpakaļ