Ceturdiena, 2024. gada 20 . jūnijs

Vārds diena: Maira, Rasa, Rasma

II semestris – novada un republikas olimpiāžu, sacensību un konkursu maratons

09.02.2016 15:52

book-steps

Gan izglītojamiem, gan pedagogiem ir zināms, ka īstais mācību priekšmetu olimpiāžu, dažāda līmeņa sacensību un konkursu maratons tā īsti sākas mācību gada II semestrī, I semestrī vien nesteidzīgi uzņemot apgriezienus un ātrumu. Tieši tāpēc II semestris ir daudz, daudz nogurdinošāks, nervozāks un saspringtāks visiem, kas savu ikdienu pavada skolā.

Katra dalība gan Babītes vidusskolas, gan Pierīgas novadu apvienības, gan republikas mēroga olimpiādēs, sacensībās, skatēs un konkursos sniedz nenovērtējamu pieredzi un dod jaunu atspēriena punktu, jaunu vēlmi uzvarēt, salīdzināt un mācīties no savām kļūdām. 

Nu, ko, maratons ir sācies, un pirmie panākumi ir jūtami! 🙂 

Regulāri ielūkojoties Babītes vidusskolas mājas lapas sadaļā “Sasniegumi“, var sekot līdzi jaunākajiem Babītes vidusskolas izglītojamo un viņu pedagogu panākumiem un sasniegumiem.
Mums ir liels un patiess prieks par 10. klases izglītojamās Petras Zeltiņas iegūto III vietu 38. republikas Bioloģijas olimpiādē, pie viena lepojamies arī ar piecu Babītes vidusskolas izglītojamo sasniegumiem Pierīgas novadu apvienības Bioloģijas olimpiādē – godalgotas vietas un atzinība – un vēlamies lielu PALDIES sacīt pedagogam Rutai Bancānei par ieguldījumu izglītojamo un arī pašas olimpiādes sagatavošanā. 

Lepojamies ar 11. klases izglītojamā Kārļa Kontrima uzvaru – I vieta Pierīgas novadu apvienības Vācu valodas olimpiādē, ar 12. klases izglītojamās Stefānijas Dubras iegūto II vietu Pierīgas novadu apvienības Latviešu valodas un literatūras olimpiādē, ar 6.a klases izglītojamās Elizabetes Annas Ramanes sasniegumu – I vieta Pierīgas novadu apvienības Daiļrunātāju konkursā angļu valodā “Edelweiss un vēl trīs izglītojamo ievērojamiem sasniegumiem šajā konkursā. Gribam uzteikt Pierīgas novadu apvienības Angļu valodas olimpiādes godalgoto vietu un atzinību ieguvējus.

Tomēr mēs ne mazāk lepojamies ar katru Babītes vidusskolas izglītojamo, kurš ir UZDRĪKSTĒJIES un devies piedalīties olimpiāžu, sacensību un konkursu maratonā ārpus Babītes vidusskolas. Ne jau vienmēr uzvara dodas rokās ar pirmo reizi, galvenais ir uzdrīkstēties, piedalīties, skatīties un mācīties, un tad – VĒLĒTIES UZDRĪKSTĒTIES UN UZDRĪKSTĒTIES VĒLREIZ! 🙂 

Mēs lepojamies un sakām LIELU PALDIES pedagogiem – Rutai Bancānei, Innai Sizovai, Rutai Virbulei, Initai Krūmai, Diānai Pekšai, Raimondam Jankovskim, Meritai Meierei, kuru darbs ir ļāvis izglītojamiem iegūt godalgotas vietas un atzinību dažādās olimpiādēs un konkursos!
Liels PALDIES visiem pedagogiem, kuri ir strādājuši ar izglītojamiem un gatavojuši tos dalībai olimpiādēs, sacensībās un konkursos, bet šogad nav paveicies tikt līdz goda pjedestālam, mēs ticam, ka nākamgad noteikti tur būsim! 🙂 

PALDIES MUMS PAŠIEM, un jau tuvākajā laikā turēsim īkšķus par trim Babītes vidusskolas izglītojamiem – Jūliju Dombrovsku, Nikolu Alisi Cīruli un Robertu Reini Bukovski, kuri jau 18. februārī dosies pārstāvēt Babītes vidusskolu Pierīgas novadu apvienības Alternatīvajā angļu valodas olimpiādē vidusskolēniem, turēsim īkšķus par uzvarām Pierīgas novadu apvienības Matemātikas olimpiādēs dažādos klašu līmeņos, par izglītojamās Stefānijas Dubras izdevušos dalību valsts 42. Latviešu valodas un literatūras olimpiādē marta sākumā!

MĀCIES, UZDRĪKSTIES, PIEDALIES UN UZVARI! 🙂 

????????????????????????????????????

Pēdējais atjaunošanas datums: 09.02.2016 18:14
atpakaļ