Svētdiena, 2024. gada 14 . jūlijs

Vārds diena: Anvars, Oskars, Ritvars

Jauniešu brīvprātīgais darbs

Ja vēlies pievienoties augošajam to jauniešu pulkam, kuri Eiropā un visā pasaulē dara brīvprātīgo darbu, internetā ir daudzas vietas, kur vari izvēlēties sev vislabāko variantu!

Brīvprātīgais var būt ikviens. Nepieciešama tikai motivācija, līdzjūtība un vēlme strādāt un mācīties no citiem. Ir daudzi iemesli, kādēļ cilvēki izlemj darīt brīvprātīgo darbu. Parasti viņi vēlas dot citiem ko labu un panākt izmaiņas viņu dzīvē. Neatkarīgi no tā, kad nolemsi kļūt par brīvprātīgo un ko tieši nolemsi darīt, tas tev dos neskaitāmus ieguvumus. Darīdams brīvprātīgu darbu, palīdzēsi atsevišķiem cilvēkiem, sabiedrībai un videi. Tev būs iespēja satikt jaunus cilvēkus un vienlaikus padziļināt izpratni par sabiedrību.

Brīvprātīgo darba pieredze var noderēt arī tavā karjerā, jo attīstīsi un iegūsi jaunas sociālās, tehniskās, kopdarba un problēmu risināšanas iemaņas. Tas būs cienīgs un augstu vērtējams ieraksts arī tavā CV. 

 

Brīvprātīgo darbu Latvijā regulē Brīvprātīgā darba likums

Ieteikumi brīvprātīgā darba organizēšanai:

Pēdējais atjaunošanas datums: 02.05.2023 15:48
atpakaļ