Ceturdiena, 2024. gada 20 . jūnijs

Vārds diena: Maira, Rasa, Rasma

Aktualitātes


Skolotāju diena Babītes vidusskolā

2017. gada 29. septembrī

Babītes vidusskolā, par godu skolotāju dienai, norisinājās dažādi pasākumi.
Pirmais pārsteigums skolotājus sagaidīja jau ienākot skolas telpās – par mazām dāvaniņām, pīlādžu zariņu ar novēlējumu pret „ļaunu aci” un dzērvenes veselībai, bija parūpējušies skolas pašpārvaldes un 12. klases skolēni. Savukārt, jaunākie bērni katram skolotājam pasniedza ziedus.
Jau no 7:00 rītā vestibilā skanēja populāras dziesmas Lauras Nikolas Silamednes un Milēnas Kosarevas izpildījumā.
Skolotāju dienā vecāko klašu skolēniem bija iespēja iejusties skolotāju lomā – 10. un 11. klašu skolēni 1.-9. klašu skolēniem vadīja 2. mācību stundu. Skolotāji ta baudīja svētku pasākumu skolas zālē.
Šo dienu visi aizvadīja ar smaidu sejā un lielu sajūsmu. Skolotāji bija priecīgi par audzēkņu apsveikumiem un svinīgo svētku noskaņu.
Melānija Krista Lubiņa 7.a klase


Izglītojamo pašpārvaldes dalībnieki 2017. gada 9.martā viesojās Latvijas Universitātes Dabaszinātņu akadēmiskajā centrā un Rīgas Stradiņa universitātē, kur iepazinās ar fakultātēm, tikās ar studentu pašpārvaldēm un Babītes vidusskolas absolventiem.
Dabaszinātņu centrā jauniešus laipni sagaidīja Latvijas Universitātes Ģeogrāfijas un Zemes zinātņu fakultātes Studentu pašpārvaldes priekšsēdētāja Estere Tamma un Babītes vidusskolas absolventes Valērija Lepa un Stefānija Dubra, kuras šobrīd studē šajā augstskolā.
Rīgas Stradiņa universitātē jauniešus uzņēma RSU Komunikācijas departamenta projektu vadītājs Edgars Žukovskis, sniedzot iespēju ielūkoties studiju laboratorijās, auditorijās, bibliotēkās u.c.
Studentu pašpārvalžu pārstāvji prezentēja savu darbu un dalījās pieredzē.
Babītes vidusskolas jauniešiem, kā nākošajiem studentiem, bija gandarījums par redzēto un dzirdēto.


Skolēnu pašpārvaldes dalībnieki 2017. gada 7. februārī piedalījās biedrības „Pierīgas partnerība” un Latvijas valsts simtgades biroja un Jaunatnes starptautisko programmu aģentūras pasākumā Babītes novada pašvaldības Kultūrizglītības centrā, kurā bija iespēja ģenerēt idejas Latvijas simtgadei, uzzināt par jau esošajām iniciatīvām un iespējām, uzzināt par Erasmus+ programmas iespējām neformālajā izglītībā un darbā ar jaunatni, kā arī iepazīties ar sabiedrības virzītas vietējās attīstības stratēģiju un atbalsta iespējām savu ideju īstenošanai.

  


Pašpārvaldes dalībnieki piedalījās jauniešu domju un centru Jaungada ballē

Šī gada 28. janvārī Mārupes Kultūras namā notika Mārupes novada Jauniešu domes organizētā Jaunā gada balle Latvijas Jauniešu domēm un centriem, lai veicinātu Latvijas novadu jauniešu sadraudzību un veiksmīgu sadarbību.
Balles svinīgajā daļā uzrunu teica Mārupes novada Domes priekšsēdētājs Mārtiņš Bojārs un Izglītības dienesta vadītāja Sarmīte Antiņa. Viņi novēlēja jauniešiem attīstīt šo pasākuma ideju un arī turpmāk plānot šādas sadraudzības tikšanās.


Skolēnu pašpārvaldes kolektīvs 2016./2017.m.g.

pasparvalde

Fotogrāfijā pirmajā rindā no labās: Laura Nikola Silamedne, Ralfs Daņiļins , Kristiāns Āboliņš, Margarita Miholapa, Aija Orlovska, Karīna Jermoļinska, Kristīne Broka, Džeina Gabriela Ezeriņa, Helēna Rozalinska.
Otrajā rindā no labās: Kārlis Kontrims, Dzintars Lipors, Ivars Janukovičs, Emīlija Pudova, Liene Anete Akmentiņa, Ērika Kuzmiča, Rebeka Graudiņa, Nadīna Stumbre, Sniedze Ilva Krūma, Anete Jēkabsone, Linda Broliša.


Pašpārvalde sarūpē pārsteigumu pedagogiem Skolotāju dienā

Šogad skolēnu pašpārvaldes dalībnieki bija sarūpējuši īpašu pārsteigumu saviem skolotājiem svētku dienā – katrs pedagogs saņēma mazu dāvaniņu, viņiem tika veltīta dziesma un Aktu zālē pedagogi tika aicināti piedalīties horeogrāfijas nodarbībā, kurā tika iestudēta deja. Pasākums bija ļoti atraktīvs un jautrs!

Kārtīgi izkustējušies pedagogi baudīja pašpārvaldes sagatavoto svētku torti.

Lai pedagogi varētu piedalīties šajā svētku pasākumā, vidusskolēni nāca talkā un izglītojamajiem līdz 7. klasei vadīja mācību stundas.

Pēdējais atjaunošanas datums: 11.10.2017 13:41
atpakaļ