Trešdiena, 2024. gada 17 . jūlijs

Vārds diena: Aleksejs, Aleksis

karjeras izglītības nodarbība “Mana sapņu profesija”

23.01.2020 15:07

21. un 22. janvārī  Babītes vidusskolā notika karjeras izglītības nodarbības 5., 6. klašu izglītojamajiem „Mana nākotnes profesija” , vadīja  karjeras konsultante un grupu trenere Agita Šmitiņa.

Nodarbības mērķis bija diskusijā noskaidrot, kā noteikt spējas, prasmes, kā pieņemt lēmumu par atbilstošāko nodarbošanos, kas jāņem vērā, lai izvēlētos sev piemērotāko profesiju, vai piemērota ir tikai viena ideālā profesija, kāda nozīme ir pareizai lēmumu pieņemšanai.

 Interaktīvi darbojoties, izglītojamie attēloja dažādas profesijas, noteica darbības jomas.  Nodarbības vadītāja pastāstīja par pieprasītākajām profesijām darba tirgū šodien, par profesijām, kuras drīz vairs nebūs.  

Pēdējais atjaunošanas datums: 23.01.2020 15:07
atpakaļ