Ceturdiena, 2024. gada 23 . maijs

Vārds diena: Leokādija, Leontīne, Ligija, Lonija

KLIMATU PĀRMAIŅU PROJEKTS “EIT Climate-KIC programmas “Young Innovators” IETVAROS

27.12.2021 11:39

Šogad Babītes vidusskola ir iesaistījusies projektā par klimata pārmaiņām, lai veicinātu skolēnos aktīvu dzīves pozīciju, pilsonisku atbildību par notiekošo savā apkārtnē. EIT Climate-KIC “Young Innovators” programmas realizēšanā aktīvi piedalījās 12.klašu skolēni, apgūstot ģeogrāfijas stundās sistemātisko domāšanu, diskutējot angļu valodā par globālām  problēmām, informātikā veidojot mājās lapas par e-atkritumiem. Jaunieši veica aptauju 4. – 12.klašu audzēkņu vidū, noskaidroja to izpratni par e-atkritumiem, to apsaimniekošanu, kā arī tapa izstrādātas jaunas projektu idejas. Priecājamies, ka, piedaloties projektu konkursā, esam iekļuvuši starp labākajiem un ieguvuši finansējumu idejas “E-atkritumi: Kas mums būtu jāzina?” īstenošanai angļu valodas nedēļā.

Programmas īstenošanā līdzdarbojās skolotāji: Diāna Pekša, Kristaps Muižnieks un Inese Gavare.

Latvijā projektu īsteno RTU / EIT Climate-KIC Hub Latvia, Latvijas Universitāte, Vides izglītības fonds.

Pēdējais atjaunošanas datums: 27.12.2021 11:41
atpakaļ