Sestdiena, 2024. gada 25 . maijs

Vārds diena: Anšlavs, Junora

Konkurss “Mans novads, mana valsts” – valsts svētku programmas neatņemama daļa

06.11.2015 14:51

milda

“Pūtiet taures, skaniet zvani,
Saule, plašu gaismu lej!
Karogs sarkanbalti sarkans
Vējos atraisījies skrej.
…………………………………..
Skrej pa priekšu pulkiem kaujā,
Brīvs pats, brīvus dari mūs!
Līdz ar sauli saules mūžu
Tavai tautai dzīvot būs!”

(Edvarts Virza)

Līdz ar Latvijas 97. dzimšanas dienas tuvošanos 18. novembrī, līdz ar varoņu atceres vakaru 11. novembrī arī Babītes vidusskolā sācies Valsts svētku pasākumu mēnesis.

Valsts svētku programma Babītes vidusskolā jau daudzus gadus nav iedomājama bez konkursa Latvijas vēsturē 6. – 8. klašu izglītojamiem “Mans novads, mana valsts“, kura galvenais mērķis ir rosināt izglītojamos izzināt savas valsts vēstures senākos un ne tik senos notikumus, uzzināt par Babītes novada vēstures un gada aktuālajiem notikumiem

Arī 2015. gads nebūs izņēmums, un no 9. līdz 13. novembrim 6., 7. un 8. klašu izglītojamie izzinās Latvijas vēsturi un sacentīsies zināšanu bagātībā, kā arī demonstrēs savas komandas radošo garu, izstrādājot apsveikumus Latvijai 97. pastāvēšanas gadadienā un Babītes vidusskolai 35. gadskārtā.
12. novembrī pulksten 13.30 6. klases tiksies Babītes vidusskolas Aktu zālē, lai klātienē mērotos spēkiem zināšanās par savas valsts vēsturi, bet 7.-8. klašu komandas savas zināšanas un radošās spējas demonstrēs Latvijas vēstures mācību stundu laikā kā grupu darba rezultātu.

Konkursa “Mans novads, mana valsts” nolikumu SKATĪT ŠEITMans novads, mana valsts – nolikums

1443511616-1885_395x0

Pēdējais atjaunošanas datums: 09.11.2015 12:30
atpakaļ