Ceturdiena, 2024. gada 23 . maijs

Vārds diena: Leokādija, Leontīne, Ligija, Lonija

“Kopienas ASS” kampaņas izstrāde Babītes vidusskolā

21.04.2022 13:46

Izglītības attīstības centra (IAC) “Kopienas ASS – atbildība, sadarbība, solidaritāte” projekta ietvaros, Babītes vidusskolas izglītojamajiem tika organizētas nodarbības un aprobēti piedāvātie materiāli par pilsonisko līdzdalību un sadarbību. Nodarbību mērķis bija rosināt izglītojamos domāt par kopienas sadarbību un tās nozīmību sabiedrības dzīvē. 

Pēc nodarbībām izglītojamajiem, strādājot grupās, bija jāizstrādā savas pilsoniskās līdzdalības kampaņu idejas, kuru pamatā ir izglītības iestādes, pagasta vai novada sadarbība. No 28.marta līdz 1.aprīlim 10. un 11. klašu izglītojamie prezentēja izstrādātās kampaņas un e-Afišas kursa “Vēstures un sociālo zinātņu I” ietvaros. Tās tika vērtētas pēc iepriekš izstrādātiem vērtēšanas kritērijiem un to atbilstība projekta mērķim. 

6.aprīlī notika IAC projekta “Kopienas ASS – atbildība, sadarbība, solidaritāte” konsultācija, kurā iesaistītās izglītības iestādes prezentēja savas idejas projekta īstenošanā.

Babītes vidusskolas komanda, sadarbojoties ar izglītojamajiem un skolas administrāciju, turpina darbu pie kampaņu izvērtēšanas un ilgtspējīgāko kampaņu īstenošanas iespējām. 

#NVOfonds2022 #iacedu

2022.LV/NVOF/MAC/010/06. Projektu finansiāli atbalsta Sabiedrības integrācijas fonds no Kultūras ministrijas piešķirtajiem Latvijas valsts budžeta līdzekļiem.

Pēdējais atjaunošanas datums: 21.04.2022 13:46
atpakaļ