Sestdiena, 2024. gada 25 . maijs

Vārds diena: Anšlavs, Junora

Kritisko domāšanu un argumentēšanu apguvuši 20 skolu jaunieši no visas Latvijas

09.05.2017 09:54

Latvijas svētku dienā 4. maijā organizācijas “QUO tu domā” izglītojošais projekts “Debašu Līderu skola” piedzīvoja savu pirmo izlaidumu. Divdesmit Latvijas skolu jaunieši un pedagogi pulcējās Latvijas Nacionālajā bibliotēkā, lai prezentētu savus debašu klubus, kas tapuši projekta ietvaros, atskatītos uz dalību starptautiskajos debašu turnīros un saņemtu projekta absolvēšanas apliecinājumus.

Arī Babītes vidusskolas izglītojamie Elīza Kate Dreiska, Pēteris Rudzītis un pedagogs Raimonds Jankovskis saņēma sertifikātus par projekta absolvēšanu. Izglītojamo projekta mentors Rasmuss: “Jauniešu pašiniciatīva un spēja organizēt debašu klubu kopā ar citiem vienaudžiem norāda uz lielo potenciālu, kāds piemīt Elīzai un Pēterim. Īpaši priecē arī pedagoga Raimonda atbalsts un spēja piesaistīt jauniešus ārpus skolas aktivitātēm, kuru galvenā balva ir pašpilnveidošanās.”

Projekts ir tapis sadarbībā ar Britu Padomi Latvijā un tiks turpināts arī nākamajā mācību gadā.

  

Vairāk informācijas:
Facebook: https://www.facebook.com/QUOtudoma
Twitter: https://twitter.com/QUOtudoma

 

Pēdējais atjaunošanas datums: 09.05.2017 09:54
atpakaļ