Piektdiena, 2024. gada 14 . jūnijs

Vārds diena: Saiva, Saivis, Santis, Sentis, Tija

“Krūze un Jūra” meitenes aktīvi gatavojas nākamajam tirdziņam

06.03.2020 12:47

Jau minējām, ka Babītes vidusskolā ir attīstījies unikāls un estētisks bizness, kurā 11.a klases izglītojamās – Lelde Poklikajeva, Linda Skudra un Līva Tērauda – pašas apglezno porcelāna krūzes ar dažādām jūras ainavām, ļaujot ikdienišķai lietai kļūt par gleznu, jo patiesībā māksla ir mums visapkārt.

Meitenes sevi ļoti veiksmīgi pieteica savā pirmajā Junior Achievement Latvia rīkotajā tirdziņā “Cits Bazārs Ziemā” 7.decembrī t/c Domina Shopping, kurā ieguva žūrijas atzinību un tika izvirzītas nominācijā “komerciālākais produkts” un “uz zināšanām balstīts produkts”.
“Krūze un Jūra” ne tikai piedalās tirdziņos, bet arī dažāda veida apmācībās un lekcijās. 20.janvārī meitenes viesojās Rīgas Biznesa Skolā, lai gūtu papildus zināšanas kā loģiski izveidot biznesa plānu, kā pareizi definēt biznesa unikālo piedāvājumu un kā prezentēt biznesa plānu investoriem.
Vēlāk sekoja reģionālais “Cits bazārs” tirdziņš Valmierā, kurā tika iegūta nominācija “labākā pārdošanas komanda”.

Tagad “Krūzi un Jūru” varēs satikt 7.martā “Cits Bazārs Pavasarī”  t/c Domina Shopping 11:00-18:00, turklāt meitenes ir sagatavojušas pārsteigumu par godu Sieviešu dienai – jaunu krūžu kolekciju ar dažādiem ziedu motīviem! Tā var būt lieliska dāvana mammai, vecmāmiņai vai sievai.

Atbalstīsim savējos un priecāsimies par panākumiem kopā!

“Krūze un Jūra” meitenes saka paldies par Jūsu atbalstu jau iepriekš un gaida tirdziņos! Tiekamies!

Pēdējais atjaunošanas datums: 06.03.2020 12:47
atpakaļ