Ceturdiena, 2024. gada 20 . jūnijs

Vārds diena: Maira, Rasa, Rasma

Kustības “Draudzīga skola” reģionālais forums Babītes vidusskolā

25.11.2016 14:54

Šodien Babītes vidusskolā notiek jauniešu diskusijas. Diskusiju galvenā tēma “Atkarības nav mans ceļš”. Diskutēt sanākuši Babītes vidusskolas vecāko klašu audzēkņi un izglītojamie no Ziemeļvalstu ģimnāzijas un Rīgas Valsts vācu ģimnāzijas.
Atkarību tēma tiek skatīta tās visplašākajā kontekstā, tika runāts ne tikai par cigaretēm, vai narkotikām, bet arī par visiem iespējamiem atkarību veidiem, kas traucē un ierobežo cilvēka dzīves pilnvērtību un iespēju attīstīties.
Diskusijās katrs jaunietis varēja pats izvēlēties, par kuru no atkarības veidiem runāt.
Kārtīgi izdiskutējuši, jaunieši sagatavoja savu sarunu kopsavilkumu, akcentējot svarīgākos punktus. Šie svarīgie kopsavilkuma punkti tiks izrunāti arī kustības “Draudzīga skola” konferencē.
Kustības „Draudzīga skola” misija ir pilnveidot skolas psihosociālo vidi, lai attiecības starp bērniem, vecākiem, skolotājiem un skolas administrāciju tiktu balstītas savstarpējā cieņā un sadarbībā.
Galvenie mērķi: uzlabot skolēnu, skolotāju, vecāku un skolas administrācijas savstarpējo sadarbību un sadarbību ar citām institūcijām un pašvaldību, kā arī pilnveidot regulāru preventīvo darbu vardarbības profilaksei skolās.
Vairāk par kustību “Draudzīga skola” var uzzināt šeit: http://www.bti.gov.lv/…/draudziga_…/kustiba_draudziga_skola/

img_1851 img_1853 img_1854 img_1855 img_1857

Pēdējais atjaunošanas datums: 25.11.2016 14:54
atpakaļ