Otrdiena, 2024. gada 16 . jūlijs

Vārds diena: Estere, Hermīne

Lai Ziemassvētku prieks ienāk it visur!

23.12.2014 12:52

IMG_5463

17. decembrī Babītes vidusskolas izglītojamie un pedagogi piedalījās Babītes pašvaldības Daudzfunkcionālā sociālo pakalpojumu centra rīkotajā labdarības pasākumā senioriem, kur ikvienu Ziemassvētku prieka dāvātgribētāju mīļi sagaidīja namamāte Inese Vismane.

Ziemassvētku koncertā klausītājus ar dziesmām un dzeju priecēja ansamblis ‘’Pūpoliņi’’ (vadītāja Ingrīda Martinsone) un izglītojamās Anna Sestule, Stefānija Dubra un Laura Nikola Silamedne. Katru koncerta apmeklētāju iepriecināja keramikas studijas „Vinda” dalībnieku un pedagoga Ivetas Budes gatavotās Ziemassvētku dāvanas. Dāvināšanas priekā dalījās arī 1.D klases izglītojamie un viņu audzinātāja Signe Legzdiņa, dāvājot senioriem vecāku sarūpētos mazos, mīļos pārsteigumus.

Lai izjustu patiesu prieku un gandarījumu Ziemassvētkos, ir jādāvā prieks katram, kam tas nepieciešams!

Dāvāsim svētkos prieku un labestību, lai tie apņem mūs visu gadu!

Paldies visiem Babītes vidusskolas pedagogiem, izglītojamajiem un viņu vecākiem, kas dāvāja Ziemassvētku prieku!

Pedagogs Iveta Bude.

IMG_5466

IMG_5469

Labdariibas_pasaakums_3

  Labdariibas_pasaakums

Labdariibas_pasaakums_1

Labdariibas_pasaakums_2

Pēdējais atjaunošanas datums: 27.01.2015 13:34
atpakaļ