Piektdiena, 2024. gada 14 . jūnijs

Vārds diena: Saiva, Saivis, Santis, Sentis, Tija

LATVIJAS NACIONĀLĀ SIMFONISKĀ ORĶESTRA DIGITĀLIE KONCERTI BABĪTES VIDUSSKOLĀ

24.01.2022 09:56

Babītes vidusskola arī šajā mācību gadā turpina izmantot “Latvijas skolas soma” programmas digitālo kultūras norišu piedāvājumu.

No 17. līdz 21. janvārim Mūzikas mācību priekšmetā tika izmantots piedāvājums no Latvijas Nacionālā simfoniskā orķestra.

Lai iepazīstinātu jauniešus ar simfonisko mūziku un tās pievienoto vērtību, skolēniem bija iespēja noskatīties koncertus no koncertlekciju cikla   “SIMFONISKAIS HITS AR GORAN GORA”. “Mocarts un Prokofjevs”, “Bēthovena pastorālā” un “Bēthovena pirmā” digitālie koncerti tika skatīti katrai klašu grupai atbilstošās tēmas ietvaros. Pēc digitālo koncertu noskatīšanās, izglītojamie spēj saskatīt būtiskākās atšķirības 18. un 20. gadsimta mūzikā, izprot kā darbojas orķestris un kāda ir diriģenta nozīme tajā, kā arī ir iepazinuši Ludvigu van Bēthovenu un viņa muzikālo daiļradi.

Pēdējais atjaunošanas datums: 24.01.2022 10:05
atpakaļ