Piektdiena, 2024. gada 14 . jūnijs

Vārds diena: Saiva, Saivis, Santis, Sentis, Tija

Mācību gada noslēgums

29.05.2020 12:56

Ārā zied ceriņi, ābeles, kastaņi, …. Šodien ir mācību gada pēdējā skolas diena. Ir noslēdzies kārtējais mācību gads, un Jūs visi esat pakāpušies soli augstāk. Pēdējie mēneši bija izaicinājums mums visiem – skolēniem, viņu vecākiem un pedagogiem.

Babītes vidusskolā mācās labākie un gudrākie skolēni, viņus atbalsta vissaprotošākie vecāki un strādā radošākie un čaklākie pedagogi. Paldies visiem par izturību, sapratni un spēju pielāgoties jaunajiem apstākļiem!

Esam veiksmīgi noslēguši mācību gadu, daudzas, jaunas lietas apguvuši, un jau varam sākt gaidīt nākamo.

2020./2021. mācību gads skolai nāks ar jaunu veidolu un daudz pozitīviem jaunumiem.

Lai saulaina un piedzīvojumiem pilna vasara!


Babītes vidusskolas direktore Ilze Rozenberga

Pēdējais atjaunošanas datums: 29.05.2020 12:56
atpakaļ