Pirmdiena, 2024. gada 26 . februāris

Vārds diena: Aurēlija, Evelīna, Mētra

Mākslinieks Guntars Sviķis ciemos Babītes vidusskolā

05.02.2024 15:10

Š. g. 26.janvāra rītā pie Babītes vidusskolas 3.c., 3.d, 3.f, 4.b, 6.c un 9.b klašu skolēniem bija atbraucis bijušais Babītes vidusskolas absolvents Guntars Sviķis. Viņa izstāde “Nejaušība” priecēja skolas saimi jau kopš rudens.

Mākslinieks stāstīja, ka pēc izglītības ir fiziķis-matemātiķis, tomēr būdams inženieris vienmēr vēlējies gleznot. Dalījās ar pirmajiem iespaidiem no laika kad uzsācis gleznošanu un kā pilnveidojis savu izaugsmi.

Tikšanās ar mākslinieku bija ļoti aizraujoša, īpaši tāpēc, ka izglītojamiem bija iespēja uzdot jautājumus. Tas bija vērtīgi, jo šobrīd vizuālās mākslas stundās 3.klašu izglītojamie iedziļinās tēmā “Mākslas piedzīvošana” un 6.klasēm tuvākajā laikā paredzēta tēma “Klusā daba”.

Paldies māksliniekam, pedagogiem un skolēniem par patīkamo un vērtīgo pasākumu!

Pēdējais atjaunošanas datums: 06.02.2024 09:54
atpakaļ