Svētdiena, 2024. gada 21 . aprīlis

Vārds diena: Anastasija, Marģers

Mārupes novada Svešvalodu skatuves runas konkurss Babītes vidusskolā

03.02.2023 16:53

2. februārī Babītes vidusskolā norisinājās Mārupes novada Svešvalodu skatuves runas konkurss 6.-8.klašu izglītojamajiem. Konkursā piedalījās vairāk kā 50 Mārupes novada izglītības iestāžu dalībnieki. Ar radošiem dzejas priekšnesumiem angļu, krievu un vācu svešvalodās tika pārstāvētas Mārupes pamatskola, Jaunmārupes pamatskola, Mārupes Valsts ģimnāzija un Salas sākumskola.

Sveicam Babītes vidusskolas 6. c izglītojamo Isabellu Dinulovicu (pedagoģe Inna Sizova), kura konkursā ieguva 2. vietu vācu valodas apakšgrupā, un 8. ma izglītojamo Patrīciju Rugāju (pedagoģe Līga Lapsa), kura konkursā ieguva 3. vietu angļu valodas apakšgrupā!

Paldies visiem dalībniekiem un pedagogiem par ieguldīto darbu! 

Pēdējais atjaunošanas datums: 03.02.2023 16:53
atpakaļ