Piektdiena, 2024. gada 12 . aprīlis

Vārds diena: Ainis, Jūlijs

Matemātiskās multenītes plūc uzvaras laurus eTwinning projektā!

10.10.2016 14:02

Esam priecīgi paziņot, ka pedagoga Daigas Sīpolas 4.c klases audzēkņu veidotās matemātiskās multenītes uzvarēja eTwinning projektā. Šajā projektā Babītes vidusskola sadarbojās ar Dobeles 1. vidusskolu un tās pedagogiem. Šis kopprojekts tika atzīts par labāko un uzvarēja!
Balvā D.Sīpola oktobra nogalē dosies uz Grieķiju, lai piedalītos eTwinning ikgadējā Eiropas konferencē, kurā piedalīsies vairāk kā 500 eTwinningskolotāju no visas Eiropas. Tāpat oktobrī un novembrī katru fināla projekta skolu apciemos “Labratorium”, lai skolēniem novadītu aizraujošas dabaszinību nodarbības un eksperimentus.
Babītes vidusskolas uzvarētāju komanda saka lielu paldies saviem vecākiem par atbalstu, Dobeles 1. vidusskolai par sadarbību un Alekša tētim Gustam Linkevičam par palīdzību multenīšu veidošanā.
Sadarbojoties, kopā varam veikt lielus darbus!

Nacionālā eTwinning balva” ir Latvijas skolu sadarbības projektu konkurss, kurā katru gadu tiek aicināti piedalīties eTwinning projektu īstenotāji. Konkursa mērķis ir identificēt labās prakses piemērus eTwinning projektu īstenošanā Latvijā un apbalvot veiksmīgākos projektu veicējus.

bilde-2

Pēdējais atjaunošanas datums: 10.10.2016 14:06
atpakaļ