Ceturdiena, 2024. gada 20 . jūnijs

Vārds diena: Maira, Rasa, Rasma

Mūsējie panākumu universitātē

26.09.2016 12:29

Šogad Panākumu universitātē mācības uzsāka 10. b klases izglītojamie, bet astoņi 11. klases izglītojamie turpinās apmeklēt universitātes seminārus arī šajā mācību gadā, lai tā noslēgumā, nokārtojot testu, saņemtu valsts atzītu apliecību par profesionālās pilnveides izglītību. Babītes vidusskolu Panākumu universitātē pārstāv pedagogs Diāna Eglīte.
„Panākumu Universitāte” ir uz 6 gadiem akreditēta profesionālās pilnveides izglītības programma jauniešiem, kurā, iepazīstot profesionālu un veiksmīgu personību dzīvi un darba pieredzi, tiek attīstīta un veicināta katra jaunieša individuālā prasme gūt savus personīgos panākumus.
Programmas mērķis ir veicināt zināšanu un prasmju attīstīšanu gan uzņēmējdarbības, gan psiholoģijas un sabiedrisko attiecību jomās, gūstot pieredzi praktiskā darbībā, klātienē tiekoties ar pieredzējušiem un veiksmīgiem uzņēmējiem, politiķiem un kultūras sfēras pārstāvjiem, tādējādi ieinteresējot jauniešus iepazīt profesiju daudzveidību un veicinot prasmi gūt savus personīgos panākumus.
Vairāk par panākumu universitāti lasiet šeit: http://www.panakumuuniversitate.lv/lat

img-20160916-wa0002

Pēdējais atjaunošanas datums: 26.09.2016 12:30
atpakaļ