Svētdiena, 2024. gada 21 . aprīlis

Vārds diena: Anastasija, Marģers

Mūsu 11. klases izglītojamais kļūst par medijpratības jauniešu treneri un izglīto citus

28.09.2020 10:24

Tā kā medijpratība ir viena no šī gada prioritātēm Babītes vidusskolā, mēs aktīvi turpinām darboties šajā jomā.

11.b klases izglītojamais Emīls Erciņš ir veiksmīgi apguvis IREX Baltijas jauniešu medijpratības trenera programmu, kļūstot par jauniešu treneri, kas viņam sniedz iespēju pasniegt nodarbības un izglītot visus interesentus medijpratības jomā un mācīt kritiski izvērtēt plašsaziņas līdzekļu sniegtās informācijas saturu un ticamību.

23. septembrī tika novadīta pirmā nodarbība 9.a klasei, kuriem tā arī bija interesanta pieredze, kad viņu priekšā stāvēja un nodarbību vadīja nevis pedagogs, bet skolas audzēknis. Piedaloties diskusijā, aktivitātēs un noklausoties lekciju, izglītojamie ieguva zināšanas, kā atpazīt viltus ziņas un pareizi pārbaudīt medijos sniegto informāciju. Ir patiess prieks, ka pedagogam ir iespēja dalīties ar audzēkni ne tikai zināšanās, bet arī profesionālajās prasmēs, kā pareizi vadīt un organizēt apmācību procesu.

Paldies Emīlam, ka viņš velta papildus laiku sevis un citu audzēkņu izglītošanai!

Pēdējais atjaunošanas datums: 28.09.2020 10:24
atpakaļ