Sestdiena, 2024. gada 25 . maijs

Vārds diena: Anšlavs, Junora

Mūsu skolas izglītojamo zinātniski pētnieciskie darbi – valstī godalgoto vidū!

06.05.2015 16:16

images

Šajā mācību gadā varam lepoties ne tikai ar izciliem panākumiem Pierīgas novadu un valsts olimpiādēs, bet arī lieliskiem sasniegumiem valstī zinātniski pētniecisko darbu jomā.

Mūsu skolas zinātniski pētniecisko darbu vērtēšanas komisija tālākai dalībai Pierīgas novadu konferencē un dalībai valsts olimpiādē izvirzīja 11. klases izglītojamo Aijas Grizānes, Valērijas Lepas un Martas Pitlanes izstrādātos zinātniski pētnieciskos darbus.

Izglītojamā Aija Grizāne izstrādāja darbu “Manas dzimtas kāzu korovaja cepšanas tradīciju saglabāšana” (vadītāja Anita Bareika), bet Valērija Lepa un Marta Pitlane izstrādāja darbu “Slēpņošana kā brīvā laika pavadīšanas veids un tā ietekme uz vidi” (vadītāja Inese Gavare).

Aija startēja Latvijas 3. atklātajā mājsaimniecības olimpiādē un sekcijā „Tradicionālās kultūras mantojums” – „Manu senču galda kultūras vērtības” ieguva 1. pakāpes diplomu.

ZPD-korovajs

Valērijas un Martas ceļš līdz uzvarai bija daudz garāks, jo vispirms meitenes piedalījās Pierīgas novadu konferencē, tad tika izvirzītas dalībai reģionālajā konferencē Siguldā, bet no turienes meitenes devās uz Latvijas 39. skolēnu zinātnisko konferenci, kur viņu darbs darbs sekcijā „Zemes zinātņu un ekonomiskā ģeogrāfija” ieguva 1. pakāpi. 

VALERIJA-MARTA-PAR_ZPD

Paldies meitenēm un viņu skolotājām,
šie sasniegumi ir augsts novērtējums jūsu ieguldītajam darbam un Babītes vidusskolas vārda tālu skanēšanai Latvijā! 🙂 

Pašu meiteņu iespaidus par darbu tapšanu un uzvaras prieku LASĪT ŠEIT:

AIJAS_IESPAIDI

VALERIJAS_UN_MARTAS_IESPAIDI

Pēdējais atjaunošanas datums: 01.06.2015 23:59
atpakaļ