Otrdiena, 2022. gada 29 . novembris

Vārds diena: Ignats, Virgīnija

  • -A
  • A
  • +A

Nākotnes Līderu akadēmija Babītes vidusskolā

20.05.2022 10:43

06.05.2022. Babītes vidusskolā notika Eiropas Parlamenta deputātes Daces Melbārdes un Mūžizglītības un kultūras institūta “VITAE” projekta “Nākotnes Līderu akadēmija” klātienes tikšanās.

Babītes vidusskolas Aktu zālē pulcējās Elejas vidusskolas, Jelgavas Spīdolas Valsts ģimnāzijas, Mārupes Valsts ģimnāzijas, Rīgas Lietuviešu vidusskolas, Rīgas Valsts 1. ģimnāzijas, Rīgas Valsts 3. ģimnāzijas, Salaspils 1.vidusskolas, Tukuma Raiņa Valsts ģimnāzijas un “Laiks jauniešiem” no Bauskas jaunieši, kuri aktīvi darbojās biedrības ZINIS valdes priekšsēdētājas Vitas Brakovskas rīkotajās aktivitātēs. Pēc aktivitātēm un kvalitatīvām sarunām par viedokļa aizstāvēšanu un sevis prezentēšanu,  ar debašu Eiropas Parlamenta debašu norisi jauniešus iepazīstināja Dace Melbārde.

Šī bija pēdējā klātienes tikšanās pirms 14.maija sezonas noslēguma pasākuma.

Ar nepacietību gaidām jauno Nākotnes Līderu akadēmijas sezonu!

Pēdējais atjaunošanas datums: 20.05.2022 10:43
atpakaļ