Sestdiena, 2024. gada 25 . maijs

Vārds diena: Anšlavs, Junora

Nākotnes līderu akadēmija

12.02.2020 12:02

Eiropas Parlamenta deputāte Dace Melbārde sadarbībā ar Mūžizglītības un kultūras institūtu “Vitae” un biedrību “Zināšanu un inovācijas sabiedrība” 2020. gada 7.-9.februārī ar starptautisku konferenci “Jauniešu līderība digitālajā laikmetā” uzsāk jauniešu līderībai un līdzdalībai veltītu iniciatīvu – Nākotnes līderu akadēmija.

Arī Babītes vidusskolas izglītojamie Emīlija Dvoronovska, Kārlis Zariņš, Žanis Rībens un Emīls Erciņš uzsāka dalību Nākotnes līderu akadēmijā, kur intensīvi darbojās un diskutēja par tēmu “Informācija un dezinformācija” Rīgas Juglas vidusskolā, paralēli attīstot savas personiskās līderības prasmes.
Jauniešiem bija iespēja iepazīt arī citus jauniešus no Latvijas skolām, kā arī tikties ar Latvijā zināmām personībām.
Kā paši jaunieši ir akcentējuši, “tā ir lieliska iespēja iegūt jaunus draugus, satikt populārus cilvēkus, kurus ikdienā sastapt nevar un ir ļoti interesanti apgūt jaunas tēmas neformālā un nepiespiestā gaisotnē.”


Pēdējais atjaunošanas datums: 12.02.2020 12:02
atpakaļ