Trešdiena, 2024. gada 17 . jūlijs

Vārds diena: Aleksejs, Aleksis

Nodarbība par veselīgu uzturu 3.a un 3.e klasē

30.11.2017 12:34
3.a un 3.e klases novembrī iesaistījās nodarbībā par veselīgu uzturu.
Nodarbību organizēja “Hanzas Maiznīca”, kas kopā ar uztura speciālistiem un skolām ir uzsākusi izglītojošu projektu par dārzeņu veselīgumu uzturā. Tā ietvaros uz skolām dodas “Degustatoriņš”, kas ar speciāli izveidotu programmu māca bērnus par dārzeņiem – kā tos dažādi garšīgi pagatavot un notur degustāciju. Vienlaikus izglīto, kāpēc dārzeņi ir jāēd.
Bērniem garšo dārzeņi! Viņiem tikai ir aizspriedumi/ stereotipi, ka tos ēst ir nestilīgi! “Hanzas maiznīca” kopā ar ekspertiem vēlas mainīt šo aizspriedumu un ar speciālām aktivitātēm stiprināt uzskatus, ka dārzeņi ir garšīgi un tos ir jāēd daudz un dažādos veidos.
#jomangaršodārzeņi
Materiālu sagatavoja: pedagogs Zina Jonušaite
Pēdējais atjaunošanas datums: 05.12.2017 12:35
atpakaļ