Ceturdiena, 2024. gada 23 . maijs

Vārds diena: Leokādija, Leontīne, Ligija, Lonija

Online debašu turnīrs

11.01.2021 09:02

Arī otrajā semestrī 11.a un 11.b klases audzēkņi kopā ar savu pedagogu Diānu Pekšu turpina attīstīt debatēšanas spējas, 9. janvārī piedaloties online debašu turnīrā. 

“Debates, manuprāt, attīsta cilvēku no vairākiem aspektiem, pirmkārt, tas cilvēku mudina iziet ārpus savas komforta zonas, otrkārt, tas cilvēkam māca izteikt savu viedokli, kas ļoti noderēs gan skolā, gan arī pēc skolas – lielajā dzīvē. Treškārt, pēc šīm debatēm noteikti varēja secināt, ka zaudējums ir neatņemama, laba debatētāja attīstības sastāvdaļa, zaudējums ir tas, no kā tu izdari secinājumus un pilveido savu debatēšanas stratēģiju. Debates noteikti ir nepieciešams mācīt skolās, jo tās, manuprāt, sniedz vienreizēju pieredzi un noderīgas zināšanas. Zinot, ka mūsu skolas prioritāte ir sagatavot labākos nākotnes speciālistus un darbiniekus, es noteikti būtu par un atbalstītu, ka Babītes vidusskolā tiek izveidots debašu pulciņš.” Emīls Erciņš, 11.b  

Pēdējais atjaunošanas datums: 11.01.2021 09:02
atpakaļ