Svētdiena, 2024. gada 21 . aprīlis

Vārds diena: Anastasija, Marģers

Pasākums “Jauniešu pieredzes tilti”

03.10.2022 10:11

2022. gada 29.septembrī “Kopienas ASS: atbildība, sadarbība un solidaritāte” projekta ietvaros Babītes vidusskolā norisinājās pasākums “Jauniešu pieredzes tilti”, kurā Skolēnu pašpārvalde uzņēma viesus no Tukuma 2.vidusskolas un Olaines 2.vidusskolas.

 Pasākuma sākumā viesiem bija iespēja doties ekskursijā un orientēties pa skolu. Tukuma 2.vidusskola organizēja iepazīšanās aktivitātes. Skolēnu pašpārvaldes vadītāja Melānija Krista Lubiņa viesus iepazīstināja ar pašpārvaldes darbu. Olaines 2.vidusskola organizēja improvizācijas teātri. Pasākuma noslēgumā skolu pārstāvji dalījās ar iespaidiem, kas gūti dienas laikā un plānoja arī turpmāko sadarbību.

2022.LV/NVOF/MAC/010/06. Projektu finansiāli atbalsta Sabiedrības integrācijas fonds no Kultūras ministrijas piešķirtajiem Latvijas valsts budžeta līdzekļiem.

Pēdējais atjaunošanas datums: 03.10.2022 10:11
atpakaļ